Květen 2013

Challenge

25. května 2013 v 19:56 | Magg a Bess |  Blog
Ahojte!
Tak dneska jsme se s Bess rozhodly, že něco natočíme.. :) No tak pište do komentářů nějaké nápady / challenge co můžeme udělat :3 ( Čím dřív, tím líp :).. ).
Díky za všechny případné nápady :D


*Magg* a Bess


Kreslící videiko 3

20. května 2013 v 16:20 | Magg |  Obrázky
Ahojte!
Tak dneska jednoduchá krajina :3
Otázky a názory do komentářů :) Snad se líbí :3
(jo, vím že ze začátku není nic vidět- snad to pochopíte :D)

Finální verzi sem dávat nebudu, protože je to v hodně blbý grafice :/


*Magg*


Maggin deník 6. část

20. května 2013 v 9:42 | Magg |  ,,komixy'' a různé příběhy
Ahojte!
Tak konečně další díl Maggiina deníku :3
Názory a otázky do komentářů :)


Maggiin deník

-6-

květen, čtvrtek, 16. 2013

,,A vítězem se stává.. Emma Panksyová!" ,,COŽETO?!?" zakřičela jsem s holkama najednou. Emma se na nás podívala a v očích jí byl vidět odlesk výsměchu a opovrhování. Nemohla jsem tomu uvěřit.. Vždyť to co Emma vytvořila.. To se ani nedá považovat za dílo! ,,Vybírali jsme mezi dvěma finalisty. Bohužel byl předevčírem obraz, který prohrál znehodnocen. Gratuluji slečno Panksyová, výhra je zasloužená. :)" a ředitel jí předal šek na ty peníze >:( . Byla jsem fakt nešťastná.. Chloe a Claudine na tom nebyly o moc líp... :( Po skončení vyhlášení jsme se šly zeptat ředitele na to, kdo byl ten s tím znehodnoceným obrazem. ,,Byly jste to vy." odpověděl. Panebože. ,,Ukážete nám ten obraz, prosím ?" ,,Ano, jistě." Zašel někam dozadu do místnosti a začal se hrabat v jedný velký skříni. Po chvíli vyndal náš obraz, na kterém bylo velkým písmem napsáno ,,LOSERS PROHRAJETE >:D" Ta mrcha! Určitě to byla Emma! No to je fakt super! Kvůli tý pitomý holce jsme přišly s Claud a Chlou o prachy >:'( Když jsem šla s holkama domů, řekla Chloe ,,Pomstíme se jí! Musíme vymyslet nějakej super plán!" ,,Jo, to by jsme mohly!" Souhlasila jsem já a Claudine. ,,Ta bude koukat." >:) Spiklenecky jsme si promnuly ruce a šly jsme vymýšlet plán.


Oukej, tak dneska trochu kratší, ale na papíře to vypadá dlouze :D
Doufám, že se líbí :3

*Magg*


Nepřítomnost.. -_-

15. května 2013 v 22:09 | Bess |  Blog
Ahoj.
Omlouvám se, za mojí nepřítomnost v poslední době, ale teď mám fakt strašný období. Týká se to školy, povinností a samozřejmně nálady :/ + Se mi porouchal tablet, takže ani moc nekreslím. I přes to, že jsou maturity bereme spoustu nových látek a mě začína docela téct do bot(ve škole) :( To se mi stalo snad poprvé v životě a jelikož si teprve zvykám se učit každý den a tak mi to moc na náladě nepřidává. Dřív jsem měla celej den volno a o školu jsem se vůbec nezajímala, jenže letos chci přesáhnout jednu osobní hranici..:3 Chci na výzu max. dvě dvojky a teď mi vycházejí čtyři z čehož jsou asi dvě známky 1,5 a jedna zámka 1,6 Což znamená, že musím zabrat, a mít z oněch přemětů ještě aspoň jenou jedničku a toho dosáhnu jedině tak, že se budu muset ŠPRTAT! D:
Takže se omlouvám, že teď nebudu obíhat a psát články.. Snad to pochopíte! ;)


BESS


V oceánu..?

15. května 2013 v 17:59 | Magg |  Obrázky
Ahojte!
Tak zase po dlouhé době nějaký článek :3 (nebo obrázek, jak chcete)
Oukej.. Zase drak :D ale co, blog má o dracích být :3
Maggiin deník zítra (podle nálady) :)
Názory a otázky do komentářů :3

(jen tak pro informaci-průhledný je úmyslně)

*Magg*


Prostě drak :3

11. května 2013 v 21:41 | Magg |  Obrázky
Ahojte!
Tak jsem nakreslila dalšího draka :3 Snad se líbí :)
Ohivka bbude nevím kdy, protože se mi prostě nějak nechce ho kreslit :/ Ale pořád můžete krmit v anketě, jestli tam bude 100 tak ho namaluju :D Ale jestli se mi bude chtít namalovat ho dřív bude dřív :)

Tak jo, tady už konečně ten drak :3


*Magg*


Kreslící videiko 2

8. května 2013 v 14:40 | Magg |  Obrázky
Ahojte!
Tady další kreslící videiko :)
Tentokrát Maggie, Claudine a Chloe.. :3 Názory a otázky do komentářů :3
(pokud bude video moc nahlas, tak se omlouvám, pokud bude moc potichu taky se omlouvám :D)

videiko

konečný obrázek


*Magg*


Maggiin deník

6. května 2013 v 13:28 | Magg |  ,,komixy'' a různé příběhy
Ahojte!
Takže tasy další díl Maggiina deníku :)
Do komentářů pište názory a taky o čem by mohl být vlog :)
Doufám, že se Vám bude deník líbit :3

Maggiin deník

-5-

květen, pondělí 6. 2013
Dnes jsem šla do školy s trochu nervózní, ale dobrou náladou. Bylo totiž vyhlášení té umělecké soutěže. No, byla jsem si celkem dost jistá, že to vyhrajeme :). Ne, že bych byla nějakej snob, to ne! Jen si myslím, že se nám obraz celkem dost pvedl. U školy jsem se sešla s Chloe a Claudine. Byly stejně natěšené jako já. ,,Určitě to vyhrajete." Konstatovala Chloe. ,,Taky si myslím :)" na to Claudine. Jsem ráda, že nejsem jediná kdo si myslí, že vyhrajeme. Dneska byl kvůli vyhlášení projektový den, takže jsme se nemsely moc stresovat. Témem byl Egypt. Měli jsme se třídou vytvořit něco na ten námět. Byla jsem ve skupince s Claud, Chloe, Jessie a Lucy. Jessie a Lucy jsou tak stejně slavné jako my, ale ty bohaté holky s nima normálně mluví, protože mají značkové mobily. Jess má htc x a Lucy má apple. Na téma egypt jsme vytvořily hrobku, ve které byl samozřejmně hrob nějakého faraona. Dokončily jsme to těsně před koncem hodiny. Povšimla jsem si, že Emma s ostatníma holkama dělaly nějakou pláž s pyramidou. Bylo to celkem pěkný. Ale ne, že bych jim záviděla, nebo tak něco. To nikdy. No, tak po předvedení výtvorů jsme se všichni dostavili do haly, kde se měly vyhlašovat výsledky soutěže. Ty vyhlašoval ředitel.
,,Vítězem se stává-".

Oukej, tak to je konec 5. části :)
Názory do komentářů :3


*Magg*


Dress Upping time!! YEAH!!

1. května 2013 v 22:15 | Bess |  Obrázky


Ahojte..

VÍCE INFORMACÍ V CELÉM ČLÁNKU!!Mějte se a přijďte zas ! :3